BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun 5 Temmuz İlkokulu öğrencilerini taşıyan otobüsün, Osmaniye’den dönüşü sırasında Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanalına devrilmesi sonucu hayatını kaybeden hemşehrileri için taziye mesajı yayımladı.
BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI
Başkan Savaş yayımladığı mesajda Hatay olarak büyük bir acı yaşadıklarını belirterek, “Osmaniye’deki Karatepe Müzesi ve Aslantaş Milli Parkı’na geziye giden öğrencilerin içinde bulunduğu otobüsün dönüş yolunda Cevdediye Kasabası yakınlarında kaza yaptığı haberini aldığımız andan itibaren gelişmeleri üzüntü içerisinde takip etmekteyiz. Ne yazık ki ölüm haberleri ardı ardına geldi. Kaza sonucunda 6'sı öğrenci 14 kişinin hayatını kaybettiğini ve çok sayıda öğrenci kardeşimizin de yaralandığını acı içinde öğrendik. Yaşanan elim kaza sonucunda hayatını kaybeden kardeşlerime Allah’tan rahmet, ailelerine sabrı cemil niyaz ederken, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.
BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI haberi 06 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle