BAŞKAN SAVAŞ TED KOLEJİ’NDE SEMİNERE KATILDI‏

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 31 Mart 2016 Çarşamba günü saat 17.00’de TED Koleji’nde Doç. Dr. Sinan Canan’ın sunumunda gerçekleşen "Beynimizin Bilinmeyenleri" seminerine katıldı.
BAŞKAN SAVAŞ TED KOLEJİ’NDE SEMİNERE KATILDI‏
Seminere Başkan Savaş’ın yanı sıra eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, TED Koleji öğretmenleri ve TED Koleji'nde eğitim gören öğrencilerin velileri katılım gösterdi.Gerçekleşen seminere,“Beyin bir bilgisayar değil, duygusal bir donanımdır" cümlesiyle başlangıç yapan ifadelerini Doç. Dr. Canan, bilinç ve algı üzerinde durarak bütün çalışmalarını da katılımcılar ile paylaştı. Ayrıca bütün beyinler özeldir, sadece amaçları farklıdır tezine vurgu yapan Canan, velilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde "Duygulara hitap etmeyen hiçbir şeyi öğrenemeyiz" ifadesiyle dikkatleri üzerine topladı. İnsan zihninin en önemli özelliği kendinin farkına varmasıdır düşüncesinden hareketle seminere devam eden Canan, insan zihni ile diğer canlıların arasındaki ayrımlardan bahsederek katılımcıları bilgilendirdi. Canan ayrıca insan zihninin en önemli özelliğinin kendisinin farkına varması olduğunu da dile getirirken, bir insanın zihninin nasıl çalıştığına dair fikir sahibi olunması üzerine geliştirdiği fikirlerle katılımcılara unutamayacakları bilgiler verdi. Gerçekleşen seminerin ardından Başkan Savaş, başarılı bir seminer gerçekleştiren Doç. Dr. Sinan Canan’a teşekkür plaketi takdim etti ve daha sonra TED Koleji’nde yapımı tamamlanan yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Squash Salonu, Fin Hamamı, Fitness Salonu ve TED Sports’da incelemelerde bulundu.
BAŞKAN SAVAŞ TED KOLEJİ’NDE SEMİNERE KATILDI‏ haberi 02 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle