BAŞKAN SAVAŞ VE DUDU’YA COŞKULU KARŞILAMA‏

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili ve 25. Dönem 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Mevlüt Dudu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş  Yeşil Mahalle Sır Değirmeni üzerinde bir ev toplantısı tertipleyerek hemşerilerinin sorunlarını dinlemek amacıyla bir araya geleceklerdi.
BAŞKAN SAVAŞ VE DUDU’YA COŞKULU KARŞILAMA‏
Program bir ev toplantısı olarak tertiplendiği için CHP’liler ev sahibine fazla sıkıntı olmaması için çok kalabalık gelmedi. Fakat mahalleye ulaşıldığında adeta bir miting havası vardı ve kalabalık alanlara sığmadı.Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili ve 25. Dönem 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Mevlüt Dudu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a Yeşil Mahalle Sır Değirmeni üzerinde gerçekleştirdiği miting niteliğindeki ev toplantısında Altınçağ Beledesi’nin son Belediye Başkanı M. Yaşar Düz ve Topaktaş Yaylası Koruma ve Güzelleştirme Dernek Başkanı Mehmet Çankır’da eşlik etti.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş 50 yılın içme suyu seferberliğini başlattıklarını belirterek, içme suyu üzerinde oluşturulmak istenen spekülasyonlara karşı vatandaşları uyardı.Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili ve 25. Dönem 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Mevlüt Dudu’da yaptığı açıklamada; “Halkımızın ilgisi ve desteği bizi coşturuyor. CHP gümbür gümbür geliyor. Herkes görsün, herkes duysun, faize ve ranta dayalı ekonomi yaratanları, yolsuzluklarla köşeyi dönenleri,  8 Haziran’da hep birlikte sıfırlayacağız” dedi.Konuşması sırasında halkın yoğun tezahüratıyla sık sık konuşması kesilen Dudu, mitinge dönüşen mahalle toplantısında çok gururlandıklarını dile getirdi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 

 
BAŞKAN SAVAŞ VE DUDU’YA COŞKULU KARŞILAMA‏ haberi 03 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle