BAŞKAN SAVAŞ YGS SINAVI’NA KATILACAK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Tüm Türkiye’de yaklaşık 2 milyon adayın gireceği üniversiteye girişte ilk aşama olan 2013-YGS sınavı     24 Mart Pazar günü yapılacak. Toplam 1 milyon 851 bin 326 adayın gireceği YGS, 24 Mart Pazar günü saat 10.00'da başlayacak ve 160 dakika sürecek.

BAŞKAN SAVAŞ YGS SINAVI’NA KATILACAK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş; sınava katılım gösterecek öğrencilere başarılar dilerken, hemşehrilerine seslenerek, sınav esnasında öğrencilerimizin konsantrasyonunun bozulmaması adına mümkün olduğunca sessiz olunması konusunda hassasiyet gösterilmesini rica etti.
      
 
Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve öğrencilerimizin anne-babaları, akrabaları için büyük önem taşıyan YGS Sınavı’nın 24 Mart Pazar günü saat 10.00'da başlayacağını belirten Başkan Savaş; ''Yoğun bir çalışma sürecinin sonunda öğrencilerimizin gireceği yaklaşık 3 saatlik sınavın iyi geçmesi ve harcanan büyük emeğin kaybolmaması için sınav saatinde sessizliğe özen gösterilmesi, sınav saatlerinde zorunlu haller dışında araç kornası, iş makineleri, inşa faaliyetleri v.b uygulamalardan kaçınılması gerektiğini vurguladı.