BAŞKAN SAVAŞ’A KUPALI VE MADALYALI ZİYARET‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın b&uuml;y&uuml;k &ouml;nem vererek, desteğini hi&ccedil;bir zaman esirgemediği spor branşları ile ilimiz başarılarla anılmaya devam ediyor.&nbsp;</strong>
BAŞKAN SAVAŞ’A KUPALI VE MADALYALI ZİYARET‏
Bölgesel ve ulusal müsabakalarda aldığı derecelerle adından söz ettirmeyi başaran HBB Spor Atletizm Takımı, 28 Aralık Pazartesi günü elde ettiği kupa ve madalyalarla Başkan Savaş’ı makamında ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette bugüne dek Başkan Savaş’ın her koşulda destek verdiği Atletizm Takımımızın başarıları istişare edilirken, bugün gelinen noktada elde edilen başarıların, Hatay’a hem bölgesel hem de ulusal müsabakalarda kademe atlattığı ifade edildi.Başkan Savaş’a sunduğu desteklerden ötürü teşekkür eden HBB Spor Atletizm Takımı Antrenörü Senem Ölçer yaptığı açıklamada, “Şu an Hatay Büyükşehir Belediye Spor Atletizm Takımı her anlamda çok iyi bir konumda. Sporcularımızın her biri kendi branşında Türkiye çapında ve bölgesel yarışmalarda büyük başarılara imza attı” açıklamasında bulundu.Yapılan istişarelerin ardından Başkan Savaş’ın tebrik ettiği Atletizm Takımımızın başarıları ise bu şekilde:21 Ekim  Çarşamba Küçük ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi 1.  Kademe yarışmalarında Yıldız Kızlar kategorisinde Seçil Akpınar 1’inci oldu. Yıldız Erkekler Muhammed Mustafa Helvacı 1’inci, Anıl Özçelik 2’inci oldu. Takımımız her iki kategoride de 1’incilik elde etti.Küçük erkekler kategorisinde Burak Dönmez 2’inci Oktay Keser ise 4’üncü oldu. Küçük erkekler kategorisinde takım olarak 2’incilik elde edildi. 21 Kasım  Mersin’de gerçekleştirilen Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Yıldız Kızlar kategorisinde  takımımız sporcularından Selenay Bati 1’inici, Seçil Akpınar 3. oldu. Kategorinin takım sırlamasında ise 3’üncülük elde edildi.20 Aralık’ta Gaziantep’te gerçekleştirilen Küçükler ve Yıldızlar Kros Ligi Yıldız Kızlar kategorisinde Serenay Bati 2’lik elde etti.26-27 Aralık tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen Atletizm Salon Rekor Deneme Yarışmaları’nda takımımız sporcularından Muhammed Mustafa Helvacı 1500 m koşusunda  1’inci oldu. 153 saniye 63 salise olan rekora 7 saliselik farkla ulaşamayarak yarışmayı 153 saniye 69 saliseyle tamamladı.
BAŞKAN SAVAŞ’A KUPALI VE MADALYALI ZİYARET‏ haberi 07 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle