BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, kentin ekonomik dinamikleriyle yaptığı istişareler kapsamında Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.
BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ‏
Başkan Savaş ile HATMEK’teki çalışma ofisinde bir araya gelen Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Doğru ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, yapımına devam edilen İhtisas Sanayi Sitesi’nin proje görsellerini Başkan Savaş’a sunarak fikir alışverişinde bulundular.Göreve geldiği günden bu yana Hatay’a yaptığı hizmetlerden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ileten Doğru, hayata geçirilen projeler ile Hatay’ın ülke çapında çok farklı bir yere geldiğinin ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlediğinin altını çizdi.
BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ‏ haberi 14 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle