Başkan Savaş'a Yılın Belediye Başkanı ödülü

Kafkas Diasporası tarafından düzenlenen ''Yılın En İyileri'' ödül töreninde, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a ''Yılın Belediye Başkanı'' ödülü verildi.
Başkan Savaş'a Yılın Belediye Başkanı ödülü
Antakya Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye'de Kafkas kökenlilerin yoğun şekilde takip ettiği haber ve kültür sitesi olan ''www.kafkasdiasporasi.com'' tarafından organize edilen ''Yılın En İyileri'' ödül töreninin, 25 Aralık Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde düzenlendiği belirtildi.
 
     Törende, ''Yılın Belediye Başkanı'' ödülünün Antakya Belediye Başkanı Savaş'a verildiğinin ifade edildiği açıklamada, Savaş'a ödülünü Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'ın verdiği kaydedildi.
     Açıklamada, Savaş'ın, farklı inanç ve kültürlerin asırlardır barış içinde ve kardeşlik bağlarıyla bir arada yaşadığı bir kentin belediye başkanı olarak kentte, bölgede ve ülke genelinde yaşayan Kafkas kökenli vatandaşlarca kendisine layık görülen bu ödülden dolayı çok teşekkür ettiği bildirildi.