BAŞKAN SAVAŞ’IN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Türk coğrafyasında baharın gelişini simgeleyen 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
BAŞKAN SAVAŞ’IN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI‏
Yayımladığı mesajında tarih boyunca barış ve huzur içinde yaşayan Türk milleti için Nevruz Bayramı’nın büyük anlam ifade ettiğini belirten Başkan Savaş, “Azerbaycan’dan Kosova’ya, Türkmenistan’dan Kıbrıs’a kadar çok geniş bir coğrafyada kutlanan; Baharın nimetlerinin müjdeleyicisi, iyiliklerin habercisi, doğanın tüm güzelliklerinin kucaklayıcısı Nevruz Bayramı, bu yıl da umutlarımızın yeşermesini sağlayacak en büyük değerlerimizden bir tanesidir.Nevruz Bayramı, bir mevsim değişiminden ziyade bir arada yaşamanın, kardeşliğin ve sevginin simgesidir. Bizi biz yapan manevi mutluluk kaynağı bayramlarımız arasında ayrı bir yeri olan ve Türk coğrafyasında büyük coşkuyla kutlanan Nevruz Bayramı’nda kaynaşma, kardeşçe yaşama ve sevgiyle kucaklaşma tohumları ekilmektedir. Umarım Nevruz Bayramı vesilesiyle ekilen sevgi, barış, hoşgörü ve kardeşlik tohumları, tüm insanlık adına her zamankinden daha bereketli olur. Bu kutlu bayramın milletimize bolluk, bereket ve hayırlar müjdelemesini temenni ediyor, Nevruz’un hepimize birlik ve beraberlik getirmesini diliyorum” diyerek hemşehrilerinin ve Türk milletinin Nevruz Bayramı’nı kutladı.
BAŞKAN SAVAŞ’IN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI‏ haberi 19 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle