BAŞKAN SAVAŞ’TAN BAKAN ERGİN’E KUTLAMA MESAJI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeliğine Seçilmesi Münasebetiyle Kutlama Mesajı Yayınladı:
BAŞKAN SAVAŞ’TAN BAKAN ERGİN’E KUTLAMA MESAJI
Değerli Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin’in Adalet ve Kalkınma Partimizin 4.Olağan Genel Kurulu neticesinde Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeliğine seçilmiş olması bizlerde ve tüm Hatay halkında  sevinç, mutluluk ve kıvançla karşılanmıştır. Hatay’ımızın ve ülkemizin kalkınması, refahı ve gelişmesi adına büyük bir özveri ve gayretle hizmetlerini sürdüren Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin’i şahsım ve tüm hemşehrilerimiz adına yürekten kutluyorum.
 Memleketimizde gerçekleştirilen hizmet ve projelerde verdiği destek, sunduğu katkı, bu hizmetlerin sağlanmasındaki büyük çaba ve gayretlerinden dolayı bu vesileyle Sayın Bakanımız Sadullah Ergin’e bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sayın Bakanımızın Hatayımıza ve ülkemize hizmet adına üstlenmiş olduğu zorlu görevi başarıyla yerine getireceğine inancımız sonsuzdur. Sayın Bakanımıza yeni görevinde de başarılar diler, tüm Hataylılara ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.''dedi.