BAŞKAN SAVAŞ’TAN ESNAF ZİYARETİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, esnaf gezisine çıkarak esnafın halini hatırını sordu, hayırlı işler diledi, bereketli kazançlar temennisinde bulundu, esnafın istek ve sorunlarını yerinde dinledi.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ESNAF ZİYARETİ

Belediye Başkanı Savaş, ilk olarak Halep Çarşısı Kavakçılar sokak esnafıyla buluştu. Çarşı esnaflarından ve aynı zamanda Belediye Meclis üyesi olan Kasım Türkeş’in ev sahipliğinde düzenlenen buluşmaya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Belediye Meclis üyesi İsmail Karaoğlu ve Halep Çarşısı Kavakçılar sokak esnafı katılım gösterdi. Sabah erken saatlerde gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Savaş çarşı esnafıyla kahvaltı eşliğinde sohbet etti, esnafın halini hatırını sordu, fikir alışverişinde bulundu.

            Halep çarşısı esnafı Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş yaptığı ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız sağolsun bizleri sürekli ziyaret ediyor, çarşı esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinliyor. Memlekete yapılan hizmetlerle ilgili bizlerle istişarede bulunuyor. Sayın Başkanımıza esnafımıza olan yakın ilgi ve alakalarından ötürü Halep Çarşısı Kavakçılar sokak esnafları olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dediler.      
 
           

           

            Kentte esnaf ziyaretlerini sürdüren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Halep Çarşısı Kavakçılar sokak esnafını ziyaretinin ardından yaya olarak Modern Çarşı’ya geçti. Belediye Başkanı Savaş, sabah erken saatlerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, dükkânlarını açan Modern Çarşı esnafına ‘hayırlı işler ve bereketli kazançlar’ temennisinde bulundu.             Sabahın erken saatlerinde dükkânlarını henüz yeni açan Modern Çarşı esnafı Belediye Başkanı Savaş’ın iyi dilek temennilerini teşekkür ederlerken, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. İşyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler ve bol kazançlar dilemek amacıyla esnafı dolaşan Antakya Belediye Başkanı Savaş; “Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek, çalışmalarımız hakkında bilgi vermek, amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Esnafımızla istişarelerde bulunarak böylelikle sorunları yerinde tespit edip, hızlı çözüm üretme imkânı buluyoruz. Esnafımızla sürekli iç içe, omuz omuzayız. Her zaman onları ziyaret ederek dertlerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Memleketimiz adına karşılıklı fikir alışverişinde ve istişarelerde bulunuyoruz. Bu vesile ile hem vatandaşlarımız belediye çalışmaları hakkında bilgi sahibi oluyorlar, hem de sorunlarını bizimle paylaşıyorlar.” dedi.