BAŞKAN YAMAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ

Gazetecilerle bir araya gelen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Hatay’ı karalayanlara karşı birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiği konusunu gündeme taşıdı.
BAŞKAN YAMAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ
YAMAN: “YÜZYILLARDIR SÜREN BARIŞ KARDEŞLİK HAVASINI BOZDURMAYACAĞIZ!!!”
Gazetecilerle bir araya gelen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Hatay’ı karalayanlara karşı birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiği konusunu gündeme taşıdı.
Son günlerde bazı yazılı ve görsel medyalarda yer alan, Hatay’ın kardeşlik ve barış iklimini hedef alan haberler ve paylaşımlardan duyduğu rahatsızlığı dile getiren Yaman; Hatay’ın etnik yapısı üzerinden halkın birbirine karşı kışkırtılmasına Hatay basını olarak ses çıkarılması gerektiğini vurguladı.
Bu şehre olacak en ufak şeyin vebalinin çok ağır olduğunu söyleyen Başkan Yaman; “Hatay üzerine yapılan iftiralar, tehlikeli paylaşımlar  tüyleri diken diken ediyor. Ben sizlerin bu konuda çok ciddi sorumluluğunuz olduğunu düşünüyorum. Hatay’ın birliğini beraberliğini kardeşliğini hep beraber savunacağız. Burada yüzyıllardır süren kardeşlik, barış havasını kimseye bozdurmayacağız. Hatay dünyada; çok renkliliğiyle, bu renklerin zenginlik kabul edilmesiyle, bu renklerin tümünün barış, kardeşlik, huzur, saygı içerisinde yaşama özelliğiyle tanınır ve biz bununla övünürüz. Bu havayı çoluğumuza çocuğumuza miras bırakmak için devam ettireceğiz. Ben bu konuda harcayacağınız emekler için şimdiden teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi. 
BAŞKAN YAMAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ haberi 11 Ocak 2017 13:16 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Defne Belediyesi adına Hatay Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup 1380 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir