Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,dan yayladağı belediye başkanına ziyaret.
Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret
Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,   Kıymetli Mevkidaşım Mehmet Yalçın'a yeni görevinde başarılar diliyor merhum Belediye Başkanımız Sn Mustafa Sayın kardeşimi de rahmetle yad ediyorum.

Nazik ev sahipliğinden dolayı değerli Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Yayladağlı çiftçimizin alın teri ile şehrimize önemli gelir kaynağı sağlayan çilek ve mantar üretim tesislerinde de incelemelerde bulunduk. Emeği geçen tüm çiftçilerimize teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum dedi.

Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret haberi 17 Nisan 2021 14:13 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay / Yayladağı muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  175 kişi tarafından okunmuş 2 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret haberi, Hatay Yayladağı Belediye Haberleri Hatay ili Yayladağı ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 175 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Başkan+Yılmaz+Dan+Başkan+Yalçına+Ziyaret Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 18 Mayıs 2021 Salı 22:54 https://firmarehberim.com/haber/belediye/baskan-yilmaz-dan-baskan-yalcina-ziyaret-235694 #Başkan #Yılmaz #dan #Başkan #Yalçına #ziyaret #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #BaşkanYılmaz #Yılmazdan #danBaşkan #BaşkanYalçına #Yalçınaziyaret #BaşkanYılmazdanBaşkanYalçınaziyaret #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Belediye Haberleri

Başkan Yılmaz dan Başkan Yalçına ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,dan yayladağı belediye başkanına ziyaret.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 14:13
MKÜ REKTÖRÜ KAYA BAŞKAN YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:57
Arsuz a Çıraklık Eğitim Merkezi Okulu Hayırlı Olsun

Arsuz’lu esnafların en önemli ihtiyaçlarından biri olan Çıraklık Eğitim Merkezi en kısa sürede ilçede faaliyete başlayacak.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:39
ŞİDDETLE MÜCADELEYE BELEDİYELERDEN DESTEK

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Defne Belediyesi arasında imzalanan ortak protokol ile hayata geçirilen Defne Kadın Dayanışma Merkezi hizmete açıldı.

Nejla Çetinoğlu | 17 Nisan 2021 13:33
Tren Vagonu Altınözü’ne Geldi

Altınözü 15 Temmuz Milli İrade Parkı içerisinde ahşap traversten yapılan rayların üzerine yerleştirilen “Tren Vagonu” pek yakında kafe olarak halkın hizmetine girecek.

Nejla Çetinoğlu | 17 Nisan 2021 13:00
Defne Belediye Başkanı Sağlık Müdürüyle görüştü…

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı ziyaretle, ilçeye devlet hastanesi sorununu görüştü.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 12:53
SAMANDAĞ IN EN ÖNEMLİ PROJESİNİN TEMELİ ATILDI

Samandağ Belediyesinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve Samandağ’ın turizm potansiyelini ortaya çıkaracak “Atatürk Sahil Parkı” projesinin temel atma töreni gerçekleşti

Ragibe Gülen | 17 Nisan 2021 12:40
Belediye Başkanı Eryılmaz Esnaf Ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 12:29
HBB TAKSİ HİZMETİNE YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü taksi hizmetine yeni bir soluk getiriyor.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 12:00
BAŞKAN YILMAZ ANKARA’DA

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Ankara’ya gitti.

Hatice Ekmekçi | 08 Nisan 2021 16:47