BAYAN SUTOPU TAKIMI, İZMİR’DE BAŞARI KOVALAYACAK

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) U19 Bayan Sutopu Takımımız 1. Lig 1. Devre maçları kapsamında 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında İzmir’de oynanacak müsabakalara katılacak.
BAYAN SUTOPU TAKIMI, İZMİR’DE BAŞARI KOVALAYACAK
Bünyesindeki iki sutopu takımıyla Türkiye’de yüzme sporuna verdiği önemle adından sıkça söz ettiren HBB, 26- 27 Mart tarihleri arasında HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen Sutopu Bayanlar 2. Lig müsabakalarına da ev sahipliği yapmıştı.1.Lig 1. Devre müsabakaları kapsamında mücadele edecek HBB, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 doğumlu 2002 doğumlu azami iki sporcunun oynayabildiği müsabakada Türkiye’nin bu kategorideki en iyi takımları arasında yer almak için mücadele edecek.Sutopu Hatay İl Temsilcisi ve HBB Takım Antrenörü Mustafa Savaş, müsabakalara oldukça motive bir şekilde hazırlandıklarını kaydederek İzmir’de başarılar kazanmak üzere mücadele edeceklerini vurguladı.
Toplam iki devre şeklinde oynanacak olan müsabakaların sonucunda lig sonuncusu olan takım 2. Lige düşecek.
 
 
BAYAN SUTOPU TAKIMI, İZMİR’DE BAŞARI KOVALAYACAK haberi 20 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  4435 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle