BECERİKLİ KANGURU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB) Şehir Tiyatrosu, k&uuml;lt&uuml;r ve sanat etkinliklerini il genelinde sahnelediği tiyatro oyunlarıyla &ouml;zellikle &ccedil;ocuklarla buluşturarak sosyal belediyeciliğin bir gereği olan toplumsal sorumluluk alma &ouml;zelliğini ortaya koymayı s&uuml;rd&uuml;r&uuml;yor.</strong>
BECERİKLİ KANGURU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ
İnsan odaklı belediyecilik hizmetlerini her alanda hissettiren Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda hareket eden HBB Şehir Tiyatrosu, sahnelediği başarılı gösterilerle yetişkinler ve çocuklara kaliteli vakit geçirme olanağı sunuyor.  Bu kapsamda HBB Şehir Tiyatrosu, 27 Aralık Pazar günü Hatay Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Becerikli Kanguru” adlı ormanda geçen bir dostluk öyküsünün ve yardımlaşmanın anlatıldığı oyunla, çocukların güzel ve bir o kadar da kaliteli vakit geçirmesine vesile oldu. Naci Aslan’ın yazdığı ve HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarından Ali Gezgin’in yönettiği oyunu izlemeye gelen çocuklar keyifli anlar geçirdi. HBB Şehir Tiyatrosu yeni sezonda, özellikle çocukları biliçlendirirken eğlendiren ve doğa ile hayvan sevgisi aşılayan oyunlarıyla Hatay’ın her köşesinde perde açmaya devam edecek.
BECERİKLİ KANGURU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ haberi 28 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle