BECERİKLİ KANGURU İSKENDERUN DA

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 06 Aralık Pazar g&uuml;n&uuml; İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı&rsquo;nda 13:00&rsquo;da ve 15:00&rsquo;da &ldquo;BECERİKLİ KANGURU&rdquo; adlı &ccedil;ocuk oyunuyla, İskenderunlu &ccedil;ocuklara unutamayacakları bir Pazar g&uuml;n&uuml; yaşatmaya hazırlanıyor.</strong>
BECERİKLİ KANGURU İSKENDERUN DA
Göreve geldiği ilk günden bu yana sosyal ve kültürel alanda Hataylılara hizmetini hiçbir zaman esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın katkılarıyla kurulan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Hatay’ın 15 ilçesinde çocukları eğlendirmeye devam ediyor.Ahmet Önel’in yazdığı, Hatay Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatroları sanatçısı Süheyla Koçak’ın yönettiği “BECERİKLİ KANGURU” adlı çocuk oyunu İskenderunlu çocuklarla ücretsiz olarak buluşacak. 
BECERİKLİ KANGURU İSKENDERUN DA haberi 05 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1230 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle