BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ ANA SINIFI ÖGRENCİLERİNİ KABUL ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ''Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri'' çerçevesinde, Vali Utku Acun İlköğretim Okulu yöneticilerinden ve ana sınıfı öğrencilerinden oluşan heyeti makamında kabul etti.
BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ ANA SINIFI ÖGRENCİLERİNİ KABUL ETTİ
Savaş, kent genelinde bulunan bütün okullara imkanlar dahilinde altyapı, oyun alanları, parke taş ve asfalt gibi eksiklikleri konusunda destek sağladıklarını belirtti.
     Çocukların en iyi şartlarda eğitim ve öğrenim görmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Savaş, ''Parke taş, asfalt, oyun parkuru ve alt yapı konularında ihtiyacı olan birçok okula yardımlarımız oldu ve bu desteğimiz devam ediyor. Vali Utku Acun İlköğretim okuluna da imkanlarımız dahilinde gereken desteği sağlarız. Biz eğitimciğiz ve çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Yeter ki çocuklarımız sağlıklı çevrelerde büyüsünler, ileride ülkemize birer hayırlı evlat olarak hizmet etsinler'' diye konuştu.
     Savaş, ana sınıfı öğrencilerine boyama kitabı ve boya takımından oluşan set, Okul Müdürü Kemal Gülistan ile ana sınıfı öğretmeni Neslihan Ercan'a Hatay'la ilgili tanıtım kitabı hediye etti.