BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI ADANA’DA

Avrupa Birliği’ne katılım öncesi mali yardım aracı (IPA) hibe çerçevesinde, Türkiye’de çevre yönetimi için kurumsal eğitimin gerçekleştirilmesi kapsamında, başlatılmış faaliyetlerden bir tanesi ‘yerel çevre planlaması’ üzerine ulusal (politika) stratejisi belgesi oluşturma çalışmasına, Çukurova Belediyeler Birliği destek veriyor. 
BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI ADANA’DA
Çevre yönetiminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla hazırlanacak olan ulusal strateji belgesi için Türkiye genelinde yerel yönetimlerin görüşlerini almayı hedefleyen ve Belediye Başkanları düzeyinde “Bölgesel Belediye Başkanları Çalıştayı” 12 Ocak 2016 Salı günü Adana’da gerçekleştirileceği bildirildi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha görüşlerini ve eleştirilerini sunmak üzere davet edildi. 
BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI ADANA’DA haberi 30 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle