BELEDİYE KOROSU ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRIYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Samandağ belediyesi halk m&uuml;ziği &nbsp;korosu Erdoğan Marangozoğlu şefliğinde &ccedil;alışmalarını hızlandırıyor.</span>
BELEDİYE KOROSU ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRIYOR
Marangozoğlu Samandağ belediye korsusunun halkın korosu olduğunu ve geleneksel bir koro kurulması hedefiyle kalıcılık arzeden çalışmalar yapıldığını ifade etti.Samandağ halkının katılımının artması gerektiğine vurgu yapan Marangozoğlu:” Bu koro halkın korosudur.Bizler şan eğitiminin yanında diğer müzik eğitimlerini de hedefliyoruz. Samandağ Belediyesi halk müziği korosunun daha iyi yerlere gelmesi için bütün çabamızla çalışıyoruz. 1Eylül’de itibaren çalışmalarımızı hızlandıracağız.Samandağ Belediyesi halk müziği korosuna kayıt yaptırmak isteyen hemşerilerimiz  Samandağ belediyesi basın ve halkla ilişkiler birimine başvurabilirler.”dedi.   
BELEDİYE KOROSU ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRIYOR haberi 11 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  795 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle