BEYAZ MASA VE ALO BELEDİYE HATTI YENİLENDİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:15px">SAMANDAĞ BELEDİYESİ BEYAZ MASA VE ALO BELEDİYE HATTI YENİLENDİ.</span>
BEYAZ MASA VE ALO BELEDİYE HATTI YENİLENDİ

Samandağ ’ın çözüm merkezi ve hizmet sunumunda yeni bir dönem yaratan Beyaz Masa ve  Alo belediye çağdaş belediyecilik anlayışımızın gereği olarak Samandağlı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve aramızdaki iletişimi kuvvetlendirmek için çalışmalarımız hakkındaki görüş, düşünce, şikâyet ve tavsiyeler doğrultusunda yeni bir sisteme geçmiştir.
 Beyaz Masa  Nedir? Vatandaşlarımızın 7 gün/24 saat ulaşarak sorun, görüş ve taleplerini iletebildiği Hizmet Birimi’dir.Samandağ halkına her konuda yol göstermeyi amaç edinen alo belediye , kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezidir. Samandağlılara  zaman ve mekândan bağımsız olarak telefon, SMS, internet, e-posta, posta, faks ve yüz yüze görüşme yolu ile Samandağ Belediyesi’ne ulaşma ve bilgi alma olanağı sunmaktadır. 7 gün/24 saat hizmet anlayışı ve uzman personeli ile yeni nesil e-belediye yapılanmasının büyük adımlarından biridir.
Neden Beyaz Masa?  Bilişim teknolojilerindeki gelişmeler, hayatımızın tüm alanlarında olduğu gibi belediye hizmetlerinde de yeni nesil bir anlayış beraberinde getirmiştir. Samandağ  Belediyesi, hizmet talebindeki değişimi cevaplayabilmek ve daha iyi bir Samandağ için teknolojik altyapı ve uzman personel ile kurulan   aşağıdaki amaçlar doğrultusunda hizmet vermektedir.
Kaliteli ve iyi hizmete erişimini kolaylaştırmak

 • Vatandaşın yönetimle kaynaşmasını sağlamak
 • Vatandaşın yönetimi denetlemesini sağlamak
 • Katılımı artırmak ve iletişimi güçlendirmek
 • Kurum içi denetim sağlamak
 • Hizmet eşgüdümü sağlamak
 • Birimler arası koordinasyonu sağlamak

·         Zaman kaybını önlemek 

 İlkelerimiz

 • Vatandaş memnuniyeti
 • Kaliteli hizmet
 • Karşılıklı iletişim
 • Hızlı çözüm üretme,
 • Etkin denetleme

Alo Belediye:512 31 07

Samandağ Belediyesi e posta adresleri :

Samandagbelediyesi@gmail.com

info@samandag.bel.tr

Sosyal medya hesapları

https://www.facebook.com/s.dag.belediye

https://twitter.com/samandagbld

      

 

BEYAZ MASA VE ALO BELEDİYE HATTI YENİLENDİ haberi 07 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle