BÖLGESEL BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, &Ccedil;evre ve Şehircilik Bakanlığı b&uuml;nyesinde d&uuml;zenlenen ve &Ccedil;ukurova Belediyeler Birliği ile B&ouml;lgesel &Ccedil;evre Merkezi(REC) T&uuml;rkiye işbirliğinde Adana&#39;da ger&ccedil;ekleştirilen &lsquo;B&ouml;lgesel Belediye Başkanları &Ccedil;alıştayı&rsquo;na katıldı.&nbsp;</strong>
BÖLGESEL BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI
Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı’nın(IPA) hibe programı çerçevesinde Türkiye'de Çevre Yönetimi için Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi Projesi(ÇEKAP) kapsamında düzenlenen çalıştayda, çevre yönetiminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla Türkiye için hazırlanacak olan Ulusal Politika Strateji Belgesi için görüşler açıklandı. Temiz ve yaşanabilir bir çevrenin herkesin hakkı olduğu ve bu kapsamda yapılan, yapılması planlanan detaylı çalışmaların ele alındığı toplantıda Başkan Savaş, Hatay genelinde çevre ile ilgili yürütülen geniş çaplı çalışmalara ara vermeden ve çevre duyarlılığı gözeterek devam edileceğini kaydetti.Gerçekleşen toplantı, çevre sağlığının korunması ve temiz çevrenin geleceğe taşınması anlamında belediyelerin görüş alışverişinde bulunması ile belediyelerin bu anlamda birbirleriyle iletişim halinde olmaları bakımından önem taşıyor. 
 
BÖLGESEL BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI haberi 13 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle