BSG Organizasyon açıldı

Antakya’da yeni bir organizasyon firması daha açılarak hizmet vermeye başladı.
BSG Organizasyon açıldı

“Bir Saniye Gülümser misiniz” sloganıyla hizmet verecek olan BSG organizasyon, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen törenle açıldı.

Oğuz Oral’ın sahibi olduğu ve Fatma Keleş’in Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yaptığı, BSG organizasyon’un satış müdürlüğünü Sena Özkur yapıyor. Atatürk Cad. Kanatlı Mah. M. Şevket Civelek Apt. No: 88 /A (Nazım Koka Stadyumu karşısı) Antakya adresinde hizmet vermeye başlayan BSG organizasyon’un açılış törenine Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı A.Kadir Teksöz, bazı oda başkanları ve Antakyalılar katıldı. Belediye Başkanı, Hikmet Çinçin ve A.Kadir Teksöz’ün “hayırlı olsun ve bol kazanç” dilekleri ile açılışını yaptığı BSG organizasyon firmasının açılışı töreni yoğun ilgi gördü.

BSG Organizasyon’un faaliyet alanları ile ilgili davetlilere bilgi veren Oğuz Oral Bir saniye Gülümser misiniz sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, “BSG olarak, Düğün, Kır düğünü, doğum günü organizasyonları, toplantı ve özel gün organizasyonları, orijinal gümüş çeşitleri ve orijinal süs eşyası satışlarını müşterilerine en iyi şekilde sunma konusunda oldukça iddialıyız. Müşterilerimize en güzel hizmeti uygun fiyatla vermek için çalışıyoruz. Tüm Hataylıları işyerimize bekliyoruz” dedi.

Açılışta BSG organizasyon adına Oğuz Oral tarafından Antakya Belediye Başkanı ile Hikmet Çinçin ve Kadir Teksöz’e üzerinde Atatürk portresi bulunan birer duvar saati takdim edildi. BSG organizasyon böylece ilk organizasyonunu kendi açılışını başarıyla gerçekleştirerek yaptı ve davetlilerden tam not aldı.

 

BSG Organizasyon açıldı haberi 21 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  10900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle