BÜYÜK PARKA HALKIN YOĞUN İLGİSİ

Çiçeklendirmelerin estetik ve hoş bir görünümde olduğuna dikkatleri çeken Başkan Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Yeşil alanların ve çiçeklerin görüntüsü görülmeye değer” dedi.

BÜYÜK PARKA HALKIN YOĞUN İLGİSİ

Antakya Belediyesi Park-Bahçe ekiplerince, Belediye Parkı’nda yapılan son düzenlemeler ve çalışmalar sonrasında halkın hizmetine sunuldu. Festival etkinlikleri çerçevesinde belediye parkını ziyaret eden  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Parkımız yapılan çalışmalar sonrasında hemşehrilerimin hizmetine sunuldu. Gündüz ayrı gece ayrı bir havası olan Belediye parkımızda, yapılan ışıklandırmalar, çevre düzenlemesi, parkımızın daha da güzel görünmesine vesile olmuştur. Işıklandırılmış havuzlar ve suların akışı insanları dinlendiriyor. Hemşehrilerim renk cümbüşü içindeki parkta dinlenme imkânı bulacak” dedi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş belediye parkındaki yenilikleri yerinde görme ve incelemelerde bulunurken çevrede bulunan vatandaşlar, Başkan Savaş’a ilgi gösterdiler. Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını kaydeden vatandaşlar, Başkan Savaş’a memnuniyetlerini belirttiler. Bu arada Başkan Savaş, park içinde çocuklar ile beraber hatıra fotoğrafı çekildiler.