BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATA’NIN HUZURUNA ÇIKTI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, 24 Kasım &Ouml;ğretmenler g&uuml;n&uuml; m&uuml;nasebetiyle Ankara&rsquo;ya &uuml;cretsiz olarak gezi d&uuml;zenledi.&nbsp;</strong>
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATA’NIN HUZURUNA ÇIKTI‏
Geziye, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Derviş Kezat, HATMEK öğretmen ve kursiyerleri, çok sayıda Büyükşehir Belediye personeli ile birlikte yaklaşık 300 kişi katılım gösterdi.  
HATMEK kursiyerleri ve Büyükşehir Belediye personeli Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Başöğretmen Atatürk’ün huzuruna çıkarak, mozolesine çelenk bıraktı. Bir dakikalık saygı duruşunun ardından müze gezildi. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Derviş Kezat Atatürk ziyaretçi defterine: “ Aziz Atam, Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak huzurundayız. Sizin bize gösterdiğiniz yoldan yürüyeceğimize ant içtik. Sizi ve silah arkadaşlarınızı rahmet ve saygı ile anıyorum.” Yazarak duygularını ifade etti.  Anıtkabir’de vatani görevini yapan askerlerin nöbet değişimini büyük bir ilgiyle izleyen Büyükşehir Belediye Personeli, yaşadıkları neşeli ve duygu yüklü anıları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi.