BÜYÜKŞEHİR BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADA‏

<strong>Boxen İnternational Kupası&rsquo;nda T&uuml;rkiye ve Almanya karşı karşıya gelecek. 21-27 Ekim tarihleri arasında Berlin&rsquo;de d&uuml;zenlecek olan T&uuml;rkiye ve Almanya&rsquo;nın en iyi boks&ouml;rlerinin karşı karşıya geleceği turnuvada ilimizi ve &uuml;lkemizi Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyespor sporcusu Nevzat Kesen ve eski Avrupa Şampiyonu antren&ouml;r Erkan Yılmazbaş temsil edecek.</strong>
BÜYÜKŞEHİR BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADA‏
Nevzat Kesen Hatay Büyükşehir Belediye Başkan vekili ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’i ziyaret etti.Hatay Büyükşehir Belediyespor spor branşları arasına boks takımını ekledi. İlk müsabakasını uluslar arası arenada yapacak olan Büyükşehir Belediyespor takımı sporcusu Nevzat Kesen’in 3 Türkiye şampiyonluğu bulunuyor. Kesen Almanya gidişi öncesi yaptığı açıklamada “öncelikle bana desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve kulüp başkanımız Serdar Güven’e teşekkür ediyorum. Ülkemi ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil ederek, yeni kurulan kulübümüze kupa ile dönmek istiyorum” dedi. 
BÜYÜKŞEHİR BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADA‏ haberi 20 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2115 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle