ÇAPARALİ İSKENDERUN MUHTARLARINI AĞIRLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Hatay halkının geleceği için yapılan hizmetlerin daha iyi bir hal alması adına halkın sesi olan muhtarlarla istişarelerini sürdürüyor.

İçme suyu, atıksu arıtma tesisi ve kanalizasyon çalışmalarına yönelik konuların istişare edildiği ziyarette Genel Müdür Çaparali, İskenderun ilçesine bağlı Denizciler, Çınarlı, Azganlık, Numune ve Akçay Mahallesi muhtarlarını ağırladı.Hatay’ın 15 ilçesindeki muhtarlarla istişare ve irtibat halinde olduklarını belirten Genel Müdür Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarların toplumda önemli yer teşkil ettiğini ve devlet ile halk arasında köprü görevi gördüğünü ifade etti.

Hatay’ın her noktasına hizmet etmek için mücadele ettiklerini ve yapılan yatırımlar ile hazırlanan projeler hakkında kısa bilgiler veren Genel Müdür Çaparali, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmet hususunda her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.Hatay’ın muhtarlarına kulak vermeleri ve istişarelere önem vermelerinden dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları, yapılacak her hizmete destek vermede hazır olduklarını ifade ederek, mahallelerine yönelik talep ve temennilerini ilettiler.

ÇAPARALİ İSKENDERUN MUHTARLARINI AĞIRLADI haberi 19 Mart 2020 16:11 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatsu Genel Müdürlüğü adına Hatay / İskenderun muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Hatsu sektörüne eklenmiş olup  269 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
ÇAPARALİ İSKENDERUN MUHTARLARINI AĞIRLADI haberi, Hatay İskenderun Belediye Haberleri hatay ili iskenderun ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 269 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Çaparali̇+İskenderun+Muhtarlarini+Ağirladi Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÇAPARALİ İSKENDERUN MUHTARLARINI AĞIRLADI Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/caparali-iskenderun-muhtarlarini-agirladi-234906 #ÇAPARALİ #İSKENDERUN #MUHTARLARINI #AĞIRLADI #ÇAPARALİİSKENDERUN #İSKENDERUNMUHTARLARINI #MUHTARLARINIAĞIRLADI #ÇAPARALİİSKENDERUNMUHTARLARINIAĞIRLADI