CHP OTOBÜSÜNE İKİNCİ SALDIRI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(28, 43, 40); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Kemal Kılı&ccedil;daroğlu&rsquo;nun CHP İstanbul mitinglerinde ve propaganda &ccedil;alışmalarında kullandığı se&ccedil;im otob&uuml;s&uuml;, bug&uuml;n &ouml;ğlen saatlerinde, İstanbul E-5 &uuml;zeri Bostancı mevkii yanyolda ikinci saldırısına uğradı.</span>
CHP OTOBÜSÜNE İKİNCİ SALDIRI‏

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP İstanbul mitinglerinde ve propaganda çalışmalarında kullandığı seçim otobüsü, bugün öğlen saatlerinde, İstanbul E-5 üzeri Bostancı mevkii yanyolda ikinci saldırısına uğradı.Ekim ayında benzer saldırıya uğrayan ve 25. dönem CHP ön seçim milletvekili adayı Kazım Bilgen’e ait olan araç hakkında, emniyet birimleri inceleme başlattı. Yine sprey boya kullanılmak suretiyle gerçekleşen bu saldırının ilkinde failler bulunamamıştı.Saldırı hakkında araç sahibi Kazım Bilgen şunları söyledi: “Her gün ortalama 4 bin aracın seyrettiği, EDS ve MOBESE sistemlerinin mevcut olduğu bir güzergahta önceki saldırının failleri bulunamadı. Soruyorum şimdi, bu araç CHP hizmetinde kullanıldığı için mi sonuç alınamıyor? Bu ikinci saldırının akıbeti de yeni Türkiye fotoğrafı gibi mi olacak? 

CHP OTOBÜSÜNE İKİNCİ SALDIRI‏ haberi 25 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1570 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle