Cinnet Geçiren Anne İki Çocuğunu Öldürdü

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">Samandağ il&ccedil;esinde evlerinde &ouml;l&uuml; bulunan biri 35 g&uuml;nl&uuml;k, diğeri 13 aylık 2 kardeşi cinnet getiren annenin boğarak &ouml;ld&uuml;rd&uuml;ğ&uuml; ortaya &ccedil;ıktı.</span>
Cinnet Geçiren Anne İki Çocuğunu Öldürdü
Samandağ ilçesi Yeni Mahalle'de dün meydana gelen olayda, 3 yıl önce evlenen Celal (32) ile Serpil T. çiftinin 28 Şubat 2014 günü Oktay ismini verdikleri bir erkek çocukları, 13 Şubat 2015 günü de Niranur ismini verdikleri bir kız çocukları oldu. 22 Mart Pazar günü baba işe giderken, iki kardeşi komşuları evde ölü olarak, anneyi ise şok geçirmiş halde buldu. Genç kadın şoku atlattıktan sonra polis tarafından gözaltına alınırken, çocukların cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Çocukların yapılan otopsisinde boyunlarında ve vücudunda morluklar tespit edildi. Otopsinin ardından iki kardeşin cenazeleri aynı tabuta konularak, toprağa verilmek üzere Samandağ'ın Mağaracık Mahallesi'ne götürüldü.
Çocukların amcası Hayrettin T., çocukların neden öldüğünün araştırıldığını, annesinin öldürüp öldürmediğini bilmediklerini söyledi.