ÇOCUK BAYRAMI FUTBOL TURNUVASI'NIN KUPA TÖRENİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) 1.Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvası'nın Kupa Töreni, Antakya ilçesi Esentepe Futbol Sahası’nda gerçekleştirildi.
ÇOCUK BAYRAMI FUTBOL TURNUVASI'NIN KUPA TÖRENİ
Gerçekleşen kupa törenine, HBB Başkan Vekili Serdar Güven, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ramadan Sever ve Hatay Amatör Futbol Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Öztürk katılım gösterdi.HBB Başkan Vekili Serdar Güven yaptığı konuşmada “Bizler spora destek vererek gençlerimizin ve çocuklarımızın hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Çocuklarımızın sporda elde ettikleri başarılar bizleri oldukça mutlu ediyor. Futbol turnuvasında mücadele eden çocuklarımıza teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum. Sizler bu güzel memleketin en büyük teminatı ve tertemiz yarınlarısınız” ifadelerini kullandı.HBB 1.Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Etkinliği Futbol Turnuvası’nda şampiyonluğu Fenerbahçe göğüslerken, 2.liği Genç Kartallar, 3.lüğü Hatay Büyükşehir Belediyesi 2007 ve 4.lüğü de Hatay Büyükşehir Belediyesi elde etti.Dereceye giren başarılı sporculara HBB Başkan Vekili Güven, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Yıldırım, HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sever ve Hatay ASKF Başkanı Öztürk kupalarını takdim etti.
ÇOCUK BAYRAMI FUTBOL TURNUVASI'NIN KUPA TÖRENİ haberi 27 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6675 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle