ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlediği ‘Çocuk Bayramı Futbol Turnuvası’nda heyecan tüm hızıyla devam ediyor.
ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR
Sportif anlamdaki kapsamlı çalışmaları ve tesisleşme hamleleriyle kente başarılarla dolu yepyeni sportif bir soluk getiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, geleceğimizin teminatı çocukların kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak spora yönelmesi anlamında özel bir etkinliğe daha imza attı.Bireysel sporcuların oluşturduğu takımların yanı sıra okul, kulüp, futbol okulu, mahalle, dernek gibi takımların katıldığı turnuvada yarı final maçları 20 Nisan Çarşamba günü Hatay Fenerbahçe Futbol Okulu ile Hatay Büyükşehir Belediye 2007 takımları arasında oynanacak. Turnuvanın bir diğer maçında ise Hatay Büyükşehir Belediye ile Genç Kartallar kozlarını paylaşacak.Bu karşılaşmalarda galip gelen takımlar 22 Nisan Cuma günü 19.30’da final müsabakasında karşı karşıya gelecek. Turnuvanın 3.lük maçı ise aynı gün 18.30’da oynanacak.
 
 
ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR haberi 20 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle