ÇOCUKLAR RESİMLERİNİ SERGİLEDİ‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi&#39;nin katkılarıyla Antakya Soroptimist Kul&uuml;b&uuml;, kadına şiddet ve m&uuml;cadelenin ailedeki yerini vurgulamak amacıyla bir resim sergisi d&uuml;zenledi. </strong><br /> &nbsp;
ÇOCUKLAR RESİMLERİNİ SERGİLEDİ‏
Aile içi şiddeti vurgulamak ve bu şiddetin çocuklar üzerindeki etkisini resim üzerinde anlatmak için, Palladium alışveriş merkezinde '' Benim Ailem '' konu başlıklı etkinlik düzenlendi. Etkinlikte, ilkokul 3. ve 4. sınıf  öğrencileri ile ortaokul 5. ve 6. sınıf öğrencilerinden oluşan iki grup yarıştı.Toplamda 50 eserin sergilendiği yarışmada, Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Antakya Soroptimist Kulübü, 1.'lere tablet bilgisayar, 2.'lere bisiklet hediye edildi. 3.'lere ise spor ayakkabı ve bisiklet hediye etti.Yarışmanın sonunda dereceye giren eserler 2 gün boyunca alıveriş merkezinde sergilendi ve yoğun ilgi gördü.
 
ÇOCUKLAR RESİMLERİNİ SERGİLEDİ‏ haberi 10 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle