ÇOCUKLARA HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK KEYİFLİ ETKİNLİK

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), 11 Nisan Pazartesi günü saat 17.30’da Atatürk Parkı’nda şişme parklar olarak çocuk eğlencelerine yeni bir soluk getiren oyun parkuru kurdu. Survivor alanı, dev palyaçolu kaydırak, tırmanma piramidi ve çeşitli oyun parklarının kurulmasıyla doyasıya eğlenen çocuklar müzik eşliğinde unutamayacakları keyifli dakikalar yaşadı.
ÇOCUKLARA HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK KEYİFLİ ETKİNLİK
Geleceğin teminatı çocukların gerek eğitim gerek kişisel gelişim gerek eğlence anlamında eksik kalmamasına yönelik kapsamlı faaliyetleri il genelinde gerçekleştirilmesi yönünde hassasiyet gösteren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın talimatıyla çalışan HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ekipleri, bu tarz etkinliklerin gerçekleştirilmesi ile çocukların sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimlerinin olumlu yönde etkileneceği vurgusunu yaptı.Müzikler eşliğinde doyasıya eğlenen çocuklara ücretsiz olarak patlamış mısır, Osmanlı Macunu, pamuk şeker ve balon dağıtımı gerçekleştirerek mutluluklara vesile olan HBB ekipleri büyük takdir topladı.12 Nisan Salı günü de Antakya Atatürk Parkı’nda etkinliğin devam edeceğini bildiren HBB, 13-14 Nisan tarihinde Kırıkhan ilçesinde ve  15-16 Nisan ise Dörtyol ilçelerinde de etkinliklerini sürdüreceklerini bildirdi. Veliler, çocuklarının sosyal ortamlarda doyasıya eğlendikleri, arkadaşlık ilişkilerinin geliştiği ve toplumsal hayata adapte oldukları bu etkinliğin gerçekleşmesine vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
ÇOCUKLARA HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK KEYİFLİ ETKİNLİK haberi 10 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  4960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle