ÇOK AMAÇLI SALONLARIN YAPIMI TAMAMLANDI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Arsuz il&ccedil;esi Arpagedik ve Alakop Mahalleleri&rsquo;nde &Ccedil;ok Ama&ccedil;lı Salon yapımını tamamladı. Arsuz yakın zaman i&ccedil;erisinde &ccedil;ok ama&ccedil;lı salonlarına kavuşacak.&nbsp;</strong>
ÇOK AMAÇLI SALONLARIN YAPIMI TAMAMLANDI
Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın her köşesine hizmet ulaştırmaya devam ediyor. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Arsuz ilçemizin 9 mahallesine Çok Amaçlı Salon kazandırmak için seferber oldu. Arpagedik ve Alakop Mahalleleri’nde Çok Amaçlı Salon inşaatları tamamlandı. İyi günde kötü günde Hatay halkının yüzünü kara çıkartmayacak biçimde tasarlanan salonlar yakın zamanda hizmete sunulacak.Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı önümüzdeki günlerde de çalışmaların hız kesmeden sürdürüleceğini açıkladı.
ÇOK AMAÇLI SALONLARIN YAPIMI TAMAMLANDI haberi 04 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1110 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle