Başkan Güzel’den “Ras-El Seni” Mesajı

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Her sene 14 Ocak’ta kutlanan ‘Ras-El Seni’ dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Güzel Mesajında;

“Her yıl oldugu gibi bu yılda da toplumumuzun birleştirici gücü olan , inanç ve özgürlüklerimize, kültürel zenginliklerimize sahip çıkarak , bizleri biz yapan , unutulmasına izin vermediğimiz geleneklerimizi yaşatıyor olmanın ve gelecek nesillere aktarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

14 Ocak’ta Arap Alevilerinin yeni yılı olarak kutlanan Ras El Seni ve 19 Ocak’ta kutlanan Kıddes bayramı ilimizde ki hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekiştiği, dostluk köprülerinin kurulduğu bayramlardır. İçerisinde bulundugumuz bu zor günler dolayısıyla, eski alışkanlıklarımızdan uzak geçireceğimiz bu bayramlar da, büyüklerimizin elini öpemeyeceğiz. Sevdiklerimize sarılamayacağız. Bu durum hepimiz için üzüntü, eksiklik ve burukluk yaşatsa da aydınlık ve güneşli yarınlara ulaşmanın ümidini taşıyoruz.

Daha sağlıklı ve güzel bayramlarda, yine hep birlikte olacağımız düşüncesiyle, mesafeleri yüreklerimizdeki sevgilerle kapatacağımıza inanıyor, tüm halkımızın Ras El Seni ve Kıddes bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.

Başkan Güzel’den “Ras-El Seni” Mesajı haberi 13 Ocak 2021 15:36 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Defne Belediyesi adına Hatay / Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  249 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Başkan Güzel’den “Ras-El Seni” Mesajı haberi, Hatay Defne Belediye Haberleri Hatay ili Defne ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 249 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Başkan+Güzel’den+“Ras-El+Seni”+Mesajı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Başkan Güzel’den “RasEl Seni” Mesajı Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 28 Ocak 2021 Perşembe 10:54 https://firmarehberim.com/haber/belediye/defne-belediye-baskani-ibrahim-guzel-her-sene-14-ocakta-kutlanan-ras-el-seni-dolayisiyla-bir-kutlama-mesaji-yayinladi-235520 #Başkan #Güzel’den #“RasEl #Seni” #Mesajı #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #BaşkanGüzel’den #Güzel’den“Ras-El #“Ras-ElSeni” #Seni”Mesajı #BaşkanGüzel’den“Ras-ElSeni”Mesajı #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Belediye Haberleri

SPOR KENTİ HATAY’IN ADI BAŞARILARLA ANILIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Zekiye Barutçu Yiğitbaşı, kulübün Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

Nejla Çetinoğlu | 26 Ocak 2021 14:22
ÇOCUKLARLA KÜÇÜK MUTLULUKLAR PAYLAŞILDI

Antakya Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antakya Şubesi işbirliği ile TÜGVA üyesi gençler Akasya Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli hediyeler dağıttılar.

Hatice Ekmekçi | 26 Ocak 2021 14:16
DEFNE BELEDİYESİNDEN ÇOCUKLARA HEDİYE

Başkan İbrahim Güzel'in, salgın sürecinde günün belirli saatlerinde dışarı çıkmalarına izin verilen çocuklarımızın, yüzlerini güldürmek için ulaştırdığı, Domino Trafik İşaretleri Zeka Oyunu kitlerini dağıttı.

Hatice Ekmekçi | 23 Ocak 2021 14:31
SU VERİLMİYOR İDDİALARI ASILSIZDIR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel müdürlüğü(HATSU), bazı basın yayın organlarında yayınlanan “Yağladağı’nda çoğunlukla Türkmenlerin kaldığı sığınmacı kamplarına 1,5 yıldır su verilmiyor” iddialarının “Tamamen Asılsız” olduğunu bildirdi.

Hatice Ekmekçi | 23 Ocak 2021 14:27
ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi, şehrin ortak kullanım alanlarında çağın gerekliliklerine uygun hizmetleriyle vatandaşların yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Hatice Ekmekçi | 23 Ocak 2021 14:16
Reyhanlı da Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Başkan Mehmet HACIOĞLU, BEM-BİR-SEN Hatay Şube başkanı Murat BAŞAR ile Memur Personelin 2021 yılı Sosyal denge Sözleşmesini imzaladı.

Erkan Mutlu İnan | 23 Ocak 2021 13:23
SAMANDAĞ’IN BEKLENEN PROJESİ İHALEYE ÇIKIYOR

Samandağlıların uzun süredir beklediği Samandağ Belediyesi Deniz Çevlik arası Atatürk Sahil Parkı Peyzaj Projesi ihaleye çıkıyor. Kısa bir süre önce Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın müjdesini verdiği projenin ihalesi yapılacak.

İkan Alkan Düşyolu | 23 Ocak 2021 12:57
HATAY’IN MARKA DEĞERİ HBB İLE GÜÇLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehrin tanınırlığını artırmak ve şehre yeni değerler kazandırmak için hayata geçirdiği projeler tek tek tescilleniyor.

Nadire Katırcıoğlu | 23 Ocak 2021 12:53
KARDEŞ ŞEHİRLERİN BAŞKANLARI EXPO İÇİN GÖRÜŞTÜ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın Almanya’daki kardeş şehri Aalen Belediye Başkanı Thilo Rentschler ile çevirim içi toplantıda bir araya geldi.

Gamze Kumlu | 23 Ocak 2021 12:49
BAŞKAN SAVAŞ KUŞ DEDEKTİFİ İLE BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ünlü kuş gözlemcisi ve fotoğrafçısı Emin Yoğurtçuoğlu’nu makamında kabul etti.

Ragibe Gülen | 23 Ocak 2021 12:45