DEFNE BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

Defne Belediyesi’nin, mahalle mahalle gezerek gerçekleştirdiği geleneksel Çocuk Şenlikleri, 11 Temmuz Perşembe Günü start alıyor.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
DEFNE BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

Masalcı Amca ve Keloğlan adlı çocuk oyunlarının yanı sıra yarışmalar, animasyonlar, çeşitli etkinlikler ve dans ile unutulmaz bir gün yaşayacak olan çocuklar, Defne Belediyesi tarafından kendilerine ayrılan bu keyifli günün tadını doyasıya çıkaracaklar.

Çocukların güzel enerji depolayarak iyi vakit geçirmelerini amaçladıklarını dile getiren Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel; “Çocuklarımızın mutlu bakan gözlerine tanık olmak, çocukluklarını yaşadıkları bir günü onlara armağan etmekten mutluluk duyacağız. Çocuklarımıza karne hediyesi olarak hazırladığımız şenliklerimizi mahalle mahalle gerçekleştiriyor olmak ayrı bir keyif bizim için. Çocuk Şenliklerimizin ilk durağı olan Çekmece Mahallemize tüm çocuklarımızı ve Defnelileri bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Defne Belediyesi Çocuk Şenlikleri, 11 Temmuz Perşembe Günü saat 18.00’de Çekmece Mahallesi Yılmaz Nurlu İlköğretim Okulu’nda başlayacak.

DEFNE BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR haberi 11 Temmuz 2019 16:15 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Sapanlar İnşaat adına Hatay / Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  131 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Muhabir Hatice Ekmekçi tarafından hazırlanan DEFNE BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR haberi, Hatay Defne Belediye Haberleri hatay ili defne ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 131 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Defne+Belediye+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!