DEFNE BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:12px">3 Aralık D&uuml;nya Engelliler G&uuml;n&uuml; nedeniyle bir araya gelen Defne Belediyesi ile Defne Engelliler Derneği t&ouml;ren ger&ccedil;ekleştirdi. Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Defne Belediyesi Meclis &Uuml;yeleri, Belediye personeli ve &ouml;ğrencilerin katıldığı t&ouml;ren Defne Belediyesi &Ccedil;ekmece Binası Atat&uuml;rk Anıtı &ouml;n&uuml;nde ger&ccedil;ekleşti.</span>
DEFNE BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI
Tören öncesinde Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneğinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği yürüyüşe katılan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, tören alanına engelli vatandaşlarla birlikte geldi. Yürüyüşün ardından Çekmece Hizmet Binasında yapılan törende Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Başkan Yaman yaptığı konuşmasında; her bireyin bir engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğini ifade ederek bu anlamlı günde farkındalık yaratmak ve engelli vatandaşların sorunlarına çare olmak adına çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Defne Engelliler Derneği Başkanı Fırat Yılmaz; her zaman yanlarında olan ve engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiren Başkan Yaman’a teşekkürlerini iletti.
DEFNE BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI haberi 04 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle