DEFNE’DE ALTYAPI ÇALIŞMALARI SON GAZ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), kış ayları geçmesine rağmen kent genelinde su birikintilerine karşı tedbirleri elden bırakmadığını bildirdi.
DEFNE’DE ALTYAPI ÇALIŞMALARI SON GAZ‏
Diğer ilçelerde olduğu gibi merkez ilçe Defne’de de sağanak yağışlarla birlikte su birikintilerinin meydana geldiği noktalar için hazırlanan projeleri hayata geçirdiklerini bildiren Genel Müdürlük, Defne Pınarbaşı Mahallesi 39.sokağa yağmursuyu hattı döşediğini ve çalışma sayesinde mahalle sakinlerinin problemlerinin giderildiğini aktardı.   Yağmursuyu hattı döşemelerinin yanı sıra tıkanma meydana gelen yağmursuyu hatlarında ve mazgallarında da temizlik çalışmalarının da yapıldığına dikkat çeken HATSU İdaresi, 1 paletli ekskavatör, 1 kepçe ve 4 personelin görev yaptığı çalışmada 1200’lük borularla 100 metre uzunluğunda yağmursuyu hattının döşendiğini aktardı..
DEFNE’DE ALTYAPI ÇALIŞMALARI SON GAZ‏ haberi 22 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2005 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle