Doğalgaz Çukurları Asfaltlanıyor

Kentimizin ana arterleri üzerinde yapılan doğalgaz çalışmaları sonrasında meydana gelen satıh bozuklukları asfalt ekipleri tarafından yapılarak trafik akışının rahatlatılması sağlanıyor
Doğalgaz Çukurları Asfaltlanıyor

Ucuz ve kaliteli enerji olarak bilenen doğalgaz’ın ilimizde yapılan döşeme çalışmaları sonrasında yeraltına döşenen borular mevcut asfaltı bozarak, trafik akışında zaman zaman sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktaydı. Gündüz caddesi, Adnan Menderes caddesi, Atatürk caddesi, Cumhuriyet caddesi ve Fatih Caddesi asfaltlanarak trafik akışı eskisi gibi sağlanmış oldu.

Doğalgazdan çalışmalarından dolayı çevre sakinlerinin yaşayabileceği sıkıntılar asgari seviyeye düşürmek için imkânların seferber edildiğini dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Doğalgaz çalışmaları ister istemez ana arterler üzerinde bir takım sıkıntılar yaşatabilir. Çevre sakinlerinin bu sıkıntıları fazla yaşamaması için belediye olarak imkanlarımızı sonuna kadar kullanıp doğalgazdan oluşan çukurları tamamen kapatıyoruz” dedi.