DÖRTYOL, ERZİN VE PAYAS KADERİNE TERKEDİLEMEZ

CHP 25. Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Akif Özer, Dörtyol, Erzin ve Payas Bölgesinde CHP’nin % 35 oranında oy alacağı yönünde büyük bir iddiada bulundu.
DÖRTYOL, ERZİN VE PAYAS KADERİNE TERKEDİLEMEZ
CHP 25. Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Av. Mehmet Akif Özer; “Dörtyol, Erzin ve Payas bölgesinde bulunan vatandaşlarımızın yıllardır birikmiş sorunları var ve bu sorunlara bu güne kadar çözüm bulamayan vatandaşların CHP ye olan yönelişlerine tanıklık etmekteyiz“ dedi.CHP 25. Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Akif Özer yaptığı açıklamada; “Ben bu yörenin çocuğuyum. Her 3 ilçemizde ülke ekonomisine katkılarından dolayı  yatırımları hak ediyor. Sayısal değeri olan bir vekil değil, nitelikli bir vekil olmak için yola çıktım.Geleceğimiz kendi haline bırakılmamalı yani kaderine terk edilmemelidir. Mecliste etkin ve verimli bir milletvekili bölgemizin birçok sorununu çözer. Milletvekilliğini meclis kürsüsünde laf üretmek olarak değil halkın içinde halkla beraber sorunları çözmek olarak gören bir anlayışa sahibim.Her 3 ilçemizin de mevcut sorunları ile gelecekteki bir takım gelişmeler nedeniyle ortaya çıkacak sorunları görmekteyim. Bu sorunların toplumsal yapıda kalıcı hale gelmeden gerekli önlemleri almak gerekmektedir. Bunun içinde etkin ve verimli bir siyaset tarzı gerekiyor. Etkin ve verimli olmak içinde mecliste ilçelerimizin temsili gerekmektedir.
Her 3 ilçemize değer katabilmek, sorunlarını çözmek için zorlu bir mücadeleye giriştiğimin farkındayım. Ama memleket sevdasından aldığımız güçle, Allah'ın yardımıyla bu kutsal hizmet mücadelesinde başarılı olmak mümkündür.İşte bu nedenle Dörtyol Erzin ve Payas’ın kaderine terk edilmemesi için, Cumhuriyet Halk Partisinin % 35 oy oranına ulaşması için, bende bu kutsal mücadele için, bir adım attım” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)