Dörtyol Terörist Cenazesine İzin Vermedi

<h2><span style="font-size:14px">Pozantı&rsquo;da 2 polisi şehit eden ter&ouml;ristlerden birisi olan Welat Riha Kod Adlı Ali Baybariz &rsquo;in doğum yeri olan D&ouml;rtyol&rsquo;da&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">defnedilmesine D&ouml;rtyollular&nbsp;izin vermedi.&nbsp;</span></h2>
Dörtyol Terörist Cenazesine İzin Vermedi

7 Ağustos Cuma günü Adana Pozantı’da iki polisin şehit edilmesi olayına karışan teröristler hatırlanacağı üzere emniyet güçleri ile girilen çatışmada ölü olarak ele geçirilmişti. PKK Terör örgütü üyesi teröristlerden Hatay Dörtyol doğumlu olan Ali Baybariz’in Dörtyol’da toprağa verilmesine Dörtyol halkı izin vermedi. Baybariz’in Dörtyol Mazbahane mahallesinde yaşayan tanıdıkları dün gece cenazenin defnedilmesine izin verilmemesine protesto ettiler. Polisin geniş güvenlik önlemleri aldıkları olay büyümeden önlenirken teröristin cenazesi Şanlı Urfaya gönderilirken Dörtyol belediye başkanı Yaşar Toksoy soysa medya hesabından yaptığı açıklamada kalleşlerin bu topraklarda gömülmesine izin vermeyeceklerini söyledi. Toksoy mesajında şu görüşlerine yer verdi.”SAYGI DEĞER HEMŞERİLERİM31.07.2015 Cuma günü Adana'nın Pozantı ilçesinde, Bölücü Terör Örgütü tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğümüze alçakça saldırıda 2 Polis Memurumuzun şehit edildiği Hain saldırıda emniyet güçlerimiz tarafından karşılık vererek 2 Bölücü unsuru öldürüldü.Pozantı Emniyet Müdürlüğümüze saldırı esnasında öldürülen 2 Terör Örgütü üyesinden 1'nin, Türkmen İlçemiz ve Milli Mücadele'de İlk Kurşun'u atan Yiğit Dörtyol'umuza gömülmesine müsaade etmedik.Yiğit'liği ile bilenen, İlçemiz Dörtyol'da bizler var oldukça 'Kalleşlerin ve Gancıkların' gömülmesine, vb. durumlara müsaade etmeyeceğiz!Gömülmek istenen terör örgütü üyesi A. B Şanlıurfa'ya defnedilmiştir. Kamuoyunda ve özellikle Sosyal Medya'da dolaşan 'KULAKTAN DUYMA' ifadelere lütfen itibar etmeyiniz.Saygılarımla Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur Yaşar Toksoy Dörtyol Belediye Başkanı.

Dörtyol Terörist Cenazesine İzin Vermedi haberi 13 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle