EFSANE BAŞKANA Künefeli Doğum Günü Kutlaması

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, eşi ve yakın korumaları ve ekibiyle birlikte doğum gününü pastanın dışında bir de yöresel lezzet olan künefe ile kutladı..

Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a, yakınları tarafından hazırlanan üzerinde  ‘Efsane Başkan’ yazılı  doğum günü pastası künefe getirildi. Başkan Savaş, pasta ve künefe üzerindeki mumları alkışlar arasında söndürdü

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, sosyal medya hesabından yaptığı mesaj paylaşımda şunları kaydetti: “Ülkemizin ve dünyamızın yaşadığı bu zor süreçte, gerek ziyaret ederek, telefonla arayarak gerek sosyal medya üzerinden mesaj göndererek doğum günümü kutlayan, iyi dileklerini ileten aile bireylerime ve kıymetli hemşehrilerime teşekkür ederim. Sizden aldığım güçle Hatay’a daha nice seneler hizmet etmeye devam edeceğim. İyi ki varsınız.”

EFSANE BAŞKANA Künefeli Doğum Günü Kutlaması haberi 25 Mart 2020 13:32 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  283 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
EFSANE BAŞKANA Künefeli Doğum Günü Kutlaması haberi, Hatay Hatay Merkez Belediye Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 283 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Efsane+Başkana+Künefeli+Doğum+Günü+Kutlaması Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
EFSANE BAŞKANA Künefeli Doğum Günü Kutlaması Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/efsane-baskana-kunefeli-dogum-gunu-kutlamasi-234917 #EFSANE #BAŞKANA #Künefeli #Doğum #Günü #Kutlaması #EFSANEBAŞKANA #BAŞKANAKünefeli #KünefeliDoğum #DoğumGünü #GünüKutlaması #EFSANEBAŞKANAKünefeliDoğumGünüKutlaması