EĞİTİME YAPILAN YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, eğitime verdiği &ouml;nemi olan &ouml;ğrenciler i&ccedil;in yaptığı &ccedil;alışmalar ve pratiğe d&ouml;kt&uuml;ğ&uuml; projelerle s&uuml;rd&uuml;rmeye devam ediyor. </strong>
EĞİTİME YAPILAN YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR
Başkan Savaş bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalarla yenilenen ve bakım- onarımı yapılan il genelindeki okullarda incelemeler gerçekleştirdi. HBB ekiplerinin İskenderun, Belen, Dörtyol, Arsuz, Payas ve Erzin ilçelerini kapsayan 2. bölgedeki eğitim ve öğretim kurumlarında yürüttüğü proje ile okullar, öğrencilerin rahat edebileceği şekilde yenilenerek hizmete sunuldu. Çalışmaları yerinde incelemek için İskenderun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Başkan Savaş, İskenderun Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi, Bitişik İlkokulu, Bitişik Cami ve Körfez Erkek Öğrenci yurduna gelerek okul görevlileri ve mahalle sakinleri ile yapılan çalışmalarla ilgili olarak istişareler yaptı.HBB Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli ve 3. Bölge Zabıta Şube Müdürü Ahmet Keskin’in de ziyaretlere eşlik ederek bölgenin gelişmesini sağlayan projeler hakkında bilgiler verdiği Başkan Savaş, çalışmaların kapsamlı bir şekilde devam edeceğini ifade etti.İskenderun Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi’nde yapılan yenileme çalışmalarını inceleyerek eğitimciler ile bir araya gelen Başkan Savaş’ın ‘‘Geleceğimizi inşa edecek olan öğrencilerimizin refahını ve eğitim düzeyini iyileştirmek için çalışmalarımız Hatay genelinde sürüyor. Sosyal ve kültürel projelerimizin yanı sıra özellikle eğitime yapılan yatırımlar geleceğe yatırımdır’’ ifadeleri eğitim camiasını oldukça mutlu etti. Gerçekleştirdiği önemli çalışmalarla öğrencilerin yüzünü güldüren Başkan Savaş’a okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.Başkan Savaş İskenderun ilçesinde yaptığı ziyaret programı kapsamında Bitişik İlkokulunda Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek bölgenin sorunlarına çözüm arayışında bulundu. Ziyarette konuşma yapan Başkan Savaş, bölge sakinlerinin muzdarip olduğu en önemli konu olan taş ocakları ve şantiyelerle ilgili olarak vatandaşları bilgilendirdi. 5 yılı dolduran taş ocaklarının ruhsat yenileme işlemlerinin uygunluk sağlanmadığı takdirde yapılmayacağının müjdesini veren Başkan Savaş, insan ve çevre sağlığını tehdit eden her unsura karşı olduklarının altını çizdi.Hemşehrilerinin sorunları ile taleplerini dinleyen ve çözüm noktasında her türlü adımı atmaktan çekinmeyeceğini dile getiren Başkan Savaş’a bölgede yaptığı çalışmalardan dolayı Bitişikliler tarafından plaket takdim edildi.
EĞİTİME YAPILAN YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR haberi 28 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle