Enerjisa ekipleri suçüstü yakalandı

Enerjisa ekipleri suçüstü yakalandı. Antakya'nın birçok mahallesinin içmesuyu ihtiyacını karşılayan Serinyol kuyularının elektrikleri, elektrik faturaları zamanında ödenmesine rağmen Enerjisa personeli olduklarını söyleyen Bekir Koca ve Rüstem Sülük tarafından gizlice kesilmeye çalışıldı. 
Enerjisa ekipleri suçüstü yakalandı
Hatırlanacağı üzere devir tasfiye komisyonu tarafından geçmiş dönemde ilçe belediyelerinin ödemediği su borçları HATSU'ya aktarılmış ve bazı belediyelerin geriye dönük 11 yıllık borcu olmak üzere toplamda yaklaşık 300 milyon elektrik borcu yerel seçimlerin ardından HATSU’dan hemen talep edilmiş ve bu para ödenemediği için halkımızın susuz kalmasına bile aldırış edilmeden HATSU Genel Müdürlük binası ile birçok su kuyusunda elektrikler kesilmişti.Öte yandan Enerjisa tarafından yapılan düzenli-düzensiz kesintilerin sebep olduğu su kesintilerinin manevi tahrip boyutu bir yana HATSU'nun sadece elektrikle çalışan donanımlarına verdiği zarar 7 Milyon TL'yi bulmaktadır.Bayram üzeri yapılan bu art niyetli girişim zamanlama açısından manidar olup, bu sabotaj, HATSU ekipleri tarafından bertaraf edilmiştir. Konuyla ilgili olarak hukuki girişimler başlamış olup, HATSU'yu halk nezdinde mağdur etmeye çalışanlardan yasalar çerçevesinde hesap sorulacaktır. Halkımızın bilgisine sunulur.
Enerjisa ekipleri suçüstü yakalandı haberi 23 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1780 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle