ENGELLERİ AŞIYORUZ

<strong>Engelliler adına ger&ccedil;ekleştir-diği &ccedil;alışmalar ile adından sık&ccedil;a s&ouml;z ettiren Dr. Serdal </strong><br /> <strong>Kanuncu ge&ccedil;tiğimiz g&uuml;nlerde bir ayağı ampute olan yaşlı amcaya ak&uuml;l&uuml; sandalye temin ederek bir ka&ccedil; g&uuml;n &ouml;nce verdiği s&ouml;z&uuml; yerine getirmiş oldu...</strong>
ENGELLERİ AŞIYORUZ
Kanuncu Defne Engelliler Derneği’nin daveti üzerine Koçören Mahallesi’nde ikamet eden Akın Gülmen’e sandalyesini takdim ederken Toplum Gönüllüleri Başkanı Ali Nurlu ile birlikte Odabaşı Mahallesi’nde ikamet eden yaklaşık 20 yıldır felçli olan Abdullah isimli vatandaşa tekerlikli sandalyesini ulaştırdılar.Konuya ilişkin Dr. Kanuncu, “bu konudaki duyarlılıklarından ve desteklerinden dolayı Defne Engelliler Derneği Başkanı Fırat Yılmaz  ve Hatay Toplum Gönüllüleri Derneği Başkanı Ali Nurlu’ya ve aynı zamanda hayırsever vatandaşımız Zehra Karyellioğlu’na engelli vatandaşımıza hediye ettiği sandalye için çok teşekkür ederiz. Bizler bu konuda her zaman üstümüze düşen insanlık görevini yerine getirmeye hazırız” ifadelerini kullandı.
 
ENGELLERİ AŞIYORUZ haberi 17 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1585 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle