ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏

<strong>İskenderun Engelliler Spor Kul&uuml;b&uuml; ve İskenderun Atletik Spor Kul&uuml;b&uuml;, 3 Aralık D&uuml;nya Engelliler G&uuml;n&uuml; dolayısıyla Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkan Vekili Serdar G&uuml;ven&rsquo;i makamında ziyaret etti.</strong>
ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏
Ziyarete Hatay Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Bayram Öksüz de eşlik ederek engelli sporcuların yaşadığı antrenman alanı sıkıntılarını dinledi. Öksüz, bu alanların genişletilmesi ve daha çok spor yapma imkanı sağlanabilmesi için nelerin yapılabileceği hususunda sporcularla görüş alış verişinde bulundu. İskenderun Engelliler Spor Kulübü Baş antrenörü Ümit Özmen, kulüp olarak yaptıkları projelere belediyenin hep destek olduğunu  Büyükşehir Belediyesi’nin engellilerin yaşadığı her türlü sorunla yakından ilgili olduğunu vurguladı.İskenderun Engelliler Spor Kulübü ve İskenderun Atletik Spor Kulübü ziyaretin bir anısı olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’e kupa, bardak ve çiçek hediye etti. Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven ziyaretlerinden dolayı sporculara teşekkür ederek, ziyaretçilerine kravat ve şal hediye etti.
ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏ haberi 05 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle