ENGELSİZ KARDEŞLİK YEMEĞİ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Kırıkhan Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ortaklaşa hazırladığı Engelsiz Kardeşlik Yemeği Kırıkhan Atatürk Park’ında gerçekleşti.
ENGELSİZ KARDEŞLİK YEMEĞİ‏
Hatay Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla düzenlenen yemek sayesinde tüm engelli  kardeşlerimiz bir araya gelerek keyif dolu anlar yaşadılar. Engelsiz yaşamın nasıl olması gerektiğini bir kez daha bizlere gösteren etkinliğe Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Hatay CHP Milletvekili  Birol Ertem, Hatay CHP İl Başkanı Ertuğrul Gün, Hatay Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı ve CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun da katıldı.İstiklal marşı okunarak başlanan etkinliğin ardından engelli kardeşlerimizin okudukları şiirlerle halk duygu dolu anlar yaşadı. Etkinliğe katılan misafirlere taze fasulye, tavuklu aşşur(dövme),cacık, tatlı  ve meşrubat ikramında bulunuldu .Hatay’ın bütün ilçelerinden gelen ve yoğun ilgi gösteren halkla beraber engelli kardeşlerimiz aynı sofrayı paylaşarak engelsiz bir yaşamın olduğunu bir kez daha insanlara göstermiş oldu.Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven:”Çok değerli vekilim, Kırıkhan Engelliler Derneği Başkanım ve Hatay’ın dört bir yanından gelen engelli derneği aileleri, sizlerle bu güzel akşamda bir arada olmaktan çok mutluyum. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş rahatsızlandığından dolayı aranızda bulunmadığına çok üzüldü.Sizlere selamlarını getirdim.Her zaman Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş önderliğinde sürekli engelli vatandaşlarımızın yanında olarak spor alanında da desteğimizi esirgemedik.Hepimiz birer engelli adayıyız.Bende spor kulüplerinin başkanıyım.1 buçuk senedir bazı sıkıntıları nasıl yaşadıklarını yakinen biliyorum.Ve görev süremiz boyunca elimizden geleni yapacağız.Bundan şüpheniz olmasın .Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Hepinize etkinliğe katıldığınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven , engelli kardeşlerimizin sorunlarını tek tek  dinleyerek sorunları değerlendireceğini belirtti.Hatay CHP Milletvekili Birol Ertem:”Davetimizi kırmayıp bizi onurlandırdığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu etkinlikte emeği geçen herkese ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a saygılarımı sunuyorum. Bizler sizlerle daha mutlu ve sağlıklı günler yaşamak istiyoruz.Hiçbir siyasi amaç olmadan sizlerin sosyal ortamdaki hayatınızı ve yaşam alanınızı daha olumlu hale nasıl getiririz onun hesabını yapıyoruz.Geldiğiniz ve bizi onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Kırıkhan Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ortaklaşa hazırladığı Engelsiz Kardeşlik yemeğine katılanlar Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a desteğinden dolayı teşekkür etti.
 
 
ENGELSİZ KARDEŞLİK YEMEĞİ‏ haberi 02 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1115 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle