EROL BİLECİK LİSESİ İDARECİLERİNDEN SAVAŞ A ZİYARET

Antakya Erol Bilecik Endüstri Meslek Lisesi okul idarecileri Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

EROL BİLECİK LİSESİ İDARECİLERİNDEN SAVAŞ A ZİYARET

Ziyarete Okul Müdürü Sabri Tazeaslan, Okul Aile Birliği Başkanı Hilal Şekerci, Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleri İnci Özal, Sevim Akıncılar ve Mahmut Akıncılar katılım gösterdi.

            Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette Erol Bilecik Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Sabri Tazeaslan ve beraberindeki heyet, eğitime sağladığı katkılardan ötürü Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a teşekkür ettiler.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş yaptığı açıklamada; “Ben de o zamanki adıyla Antakya Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum. Okulda çok güzel günlerimiz geçti ve birçok anılarımız oldu. Tabi o zamanlar imkânlar çok daha kısıtlıydı. Zor şartlarda okuduk. 
 
 Ancak bugün olduğu gibi çok kaliteli öğretmen kadroları vardı. Bizlerin eğitim hayatına ve sosyal yaşamına yön veren değerli büyüklerimiz vardı. Halen görüşürüz. Onları da buradan şükranla ve saygıyla anıyorum. Yaşamını yitiren öğretmenlerimize ve idarecilerimize bu vesileyle Allah’tan rahmet diliyorum. Okulun bugünkü modern hali bana büyük mutluluk veriyor. Bu vesileyle değerli hayırseverimiz Sayın Erol Bilecik’e bir kez daha teşekkür ediyorum. Siz okul idarecilerimize de görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.

            Ziyaretin sonunda Erol Bilecik Endüstri Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hilal Şekerci konuk heyet adına Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a eğitime sağladığı destekten ötürü çiçek takdim ederken, taraflar günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.