EŞİNE KAVUŞAMADAN HAYATINI KAYBETTİ

<strong>Tekebaşı Mahallesi&rsquo;nde ikamet eden Dilem Akdağ (23), 3 yaşındaki kızı ile birlikte 15 Nisan tarihinde Suudi Arabistan&rsquo;da &ccedil;alışan eşinin yanına gitmek i&ccedil;in u&ccedil;ağa bindi.</strong>
EŞİNE KAVUŞAMADAN HAYATINI KAYBETTİ
Dilem Akdağ, kızı ile birlikte bu yolculuğun eşine kavuşamadan son bulacağından haberi yoktu. Neşe içinde kızıyla birlikte uçakta seyahat ederken Mısır üzerinde fenalaştı ve uçak Mısır’a acil iniş yaptı.
Hastaneye kaldırılan Dilem Akdağ’ın beyin kanaması geçirdiği tespit edildi ve uzun süren tedavi ve hayata döndürme çalışmaları sonuç vermedi.Sosyal medyadan yaptığı son paylaşımında yazdığı " Hayat İki, Bilet " sözleri ise sevenlerinin üzüntüsünü ikiye katladı.3 yaşındaki kızı Arabistan'da babasına teslim edildi. Acı haberi duyan baba kızını yakınlarının yanına bırakarak Lüxer'e uçtu. Acılı Akdağ ailesi ise "Fenalaştığı anda yanında olan ve başından ayrılmayan Hatay’da ikamet eden Mehmet Can isimli vatandaşa teşekkürlerimizi borç biliriz" ifadelerini kullandılar.Eşine kavuşamadan geçirdiği beyin kanaması sonucu ardında 3 yaşında bir de kız çocuğu bırakarak hayata veda eden, Cenaze işlemleri tamamlan Dilem Akdağ’ın cenazesi Samandağ’ına getirilerek Tekebaşı Asri Mezarlığında toprağa verildi. Genç kadının ani ölümü çevresinde üzüntü yaratırken cenaze törenine ailesi, sevenleri ile çok sayıda kişi katıldı.