ESKİ BAKAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Bir dizi ziyaretlerde bulunmak &uuml;zere Hatay&rsquo;a gelen Avrupa Birliği eski Bakanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır ve Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci&rsquo;yi ziyaret etti.</span>
ESKİ BAKAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

Antakya Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen ziyarete Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır ve Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal’ın yanı sıra Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Kadın Kolları İl Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen katılırken, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve daire müdürleri hazır bulundu. Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ziyaretten duyduğu onuru ifade ettiği konuşmasında Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında da ayrıntılı bilgiler sundu. Avrupa Birliği eski Bakanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır İskenderun ve Payas’ın ardından Antakya’yı ziyaret ettiğini ve programı kapsamında Hatay’ı doya doya yaşamış olacağını ifade ederek başladığı konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “ Medeniyetler şehri, barış kardeşlik ve hoşgörü kenti Antakya’da, Hatay’da bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Antakya ve Hatay tarihi ile kültürü ile medeniyet birikimi ile çok özel bir şehir. Gerek bölge milletvekilleri gerekse Antakya Belediye Başkanımızın burada yapmış olduğu başarılı çalışmaları takdir ile karşılıyorum. Dün akşam Payas ve İskenderun’da bugün de Antakya’da çok güzel izlenimlerimiz oldu. Bu akşam da Reyhanlı’da saha çalışmamıza devam edeceğiz. Muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşları temsilcilerimizle bir araya geldik, geliyoruz. Partimizin il ve ilçe teşkilatı, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte halkımızla kucaklaşıyoruz. Sorunları, istekleri ve geleceğe dair beklentileri ilk ağızdan temas ediyoruz. Ben burada şahsıma yapılan nazik ev sahipliğinden dolayı emeği geçen herkesi kutluyorum. Hem şehriniz Hatay’ı hem ülkemizin geleceği daha aydınlık olsun diyorum.”Konuşmaların ardından Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Avrupa Birliği eski Bakanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır’a içerisinde Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı bir sandık takdim etti.Canlı yayın röportajı teklifini geri çevirmeyen Avrupa Birliği eski Bakanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Antakya Belediyesi internet Televizyonuwww.antakyabelediye.tv’nin konuğu oldular.Programda ülke gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulunan Bozkır, 7 Haziran seçimleri ile ilgili değerlendirmeler yaparak yaklaşan 1 Kasım seçimi için de görüşlerini ifade etti. Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin de önemli açıklamalarda bulunduğu programın tekrarı www.antakyabelediye.tvadresinde yayınlanmakta olduğu belirtildi.

ESKİ BAKAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET haberi 16 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1550 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle