FEN İŞLERİ PERSONELİNE EĞİTİM

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı&#39;na bağlı taşeron iş&ccedil;ilere HATMEK&#39;te &#39;&#39;İş Sağlığı ve G&uuml;venliği Eğitimi&#39;&#39; verildi.</strong>
FEN İŞLERİ PERSONELİNE EĞİTİM
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'nın UĞURTEM şirketine bağlı olan 450 taşeron işçiye, UĞURTEM şirketinin iş yeri hekimi Dr. İsmail Etik ve iş yeri güvenliği uzmanı Abdullah Güler tarafından iş güvenliği eğitimi verildi. Eğitimde, işçilerin çalışma esnasında tehlikeleri nasıl belirleyebilecekleri, nasıl önlem alacakları ve alınan bu önlemleri nasıl uygulayacakları anlatıldı. UĞURTEM şirketinin iş yeri hekimi Dr. İsmail Etik verilen eğitimin iş sağlığı ile ilgili olduğunu belirterek, asıl amaçlarının iş kazası yaşanmadan iş kazalarını nasıl en düşük seviyeye indirilebileceğini belirtti.Eğitimin sonunda 450 taşeron işçiye eğitimden neler anladıklarını belirlemek adına İş Sağlığı ve Güvenliği sınavı yapıldı. Yapılan sınavın sonunda başarısız olan işçiler UĞURTEM şirketi tarafından tekrar eğitime alınacak.
 
 
FEN İŞLERİ PERSONELİNE EĞİTİM haberi 08 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle