FUTBOL TURNUVASI PROTOKOL MAÇIYLA START ALACAK‏

Hatay'ın Anavatana katılışının 77.yıldönümü münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası 2 Mayıs Pazartesi günü 19.00’da HBB Esentepe Futbol Sahasında oynanacak protokol maçıyla start alıyor.
FUTBOL TURNUVASI PROTOKOL MAÇIYLA START ALACAK‏
Barış, kardeşlik ve hoşgörü çerçevesinde gerçekleştirilen ve manevi anlamlar taşıyan turnuva, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Merhum Erhan Aksay anısına her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirildi.Kurum, kuruluş, dernek, odalar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen turnuvayı başlatacak protokol maçında bir takım beyaz formalarla, diğer takım ise kırmızı formalarla mücadele edecek.Geçen yıl yapılan ve 3-2 biten protokol maçında beyaz formayla mücadele eden Hatay’ın sporda marka bir şehir haline gelmesi için çaba sarf eden ve sporcu kişiliğiyle ön plana çıkan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş attığı 3 golle takımına galibiyeti getirmişti.32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası, protokol maçı sonrasında 20.30’da oynanacak olan Hatay Büyükşehir Belediyesi- Hatay Açık Cezaevi maçıyla devam edecek.
 
FUTBOL TURNUVASI PROTOKOL MAÇIYLA START ALACAK‏ haberi 28 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1040 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle